Atahano194 & Freedom Fighters Forumuna Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atahano194 & Freedom Fighters Forumuna Hoşgeldiniz

İyi Vakit Geçirmeniz Dileğiyle

AnasayfaAtahano 194GaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak

4 posters
YazarMesaj
JrTiesto
Moderatör
Moderatör
JrTiesto

Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak Empty
MesajKonu: Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak   Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak Icon_minitime22/3/2008, 13:01

Evet Syn.Forum Üyelerimiz Bu Başlık Altınnda Her Türlü İstek,Şikayet... Yapabilirsiniz. Bu İstek Ve Şikayetleriniz En Kısa Zamanda Değerlendirilip Cevaplanacaktır
emcos
Pasif Genc
Pasif Genc

MesajKonu: yardım edın :D   Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak Icon_minitime22/10/2008, 23:45

uye oldum am gıremedım oyuna nerden kayıt olunucak?yardım edrmısns?
_SeYHuN_
Aktif Genc
Aktif Genc
_SeYHuN_

MesajKonu: Geri: Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak   Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak Icon_minitime25/10/2008, 15:30

emcos bi sürü üyelik başvurusu geliyor.Hangi birine cevap vereceğimize şaşırdık.Biraz sabret Very Happy
carterr
Pasif Genc
Pasif Genc

MesajKonu: Geri: Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak   Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak Icon_minitime1/11/2008, 14:58

bişey sorcaktim peki niye boyle sizin yanitlaminizi bekliyoruz yani diger private oyunlar gibi nie direk acct kurulmuyo bence direk acct alir almaz oyuna girilirse cok oyuncu gelir bence ve wow statusten gordum sizi ama statuslist te yoksunuz bence orayada koyun eger oyuncu istiyosaniz ve ben hala bekliyorum acctumun kabul edilmesini
_SeYHuN_
Aktif Genc
Aktif Genc
_SeYHuN_

MesajKonu: Geri: Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak   Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak Icon_minitime1/11/2008, 20:15

Bakın siz şu anda forumu kirletiyorsunuz.(Forumda mevcut olan konularla ilgili istek ve şikayetler bölümü burası).Ve lütfen bizim işimize karışmayınız.(Email yoluyla bize isteklerinizi veya şikayetlerinizi söyleyiniz.)
carterr
Pasif Genc
Pasif Genc

MesajKonu: Geri: Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak   Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak Icon_minitime3/11/2008, 01:44

olay kirletmek degil sizin işinize karişmak da degil zaten bu attgim msjda şikayettir siz yanliş anlamişsaniz yapcak bişeyim yok ben sadece işin yavaş ilerledigi hakkinda şikayetimi soyledim ve bunu bi istek olarakta algilayabilrsiniz
_SeYHuN_
Aktif Genc
Aktif Genc
_SeYHuN_

MesajKonu: Geri: Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak   Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak Icon_minitime20/11/2008, 19:09

Arkadaşım burada sen forumu kirletiyorsun.Bak büyük harflerle yazdığım cümlelere
dikkat et!
ŞU ANDA SERVERİMİZ ÇOK ZOR DURUMDA GÜNDE ÇOK FAZLA MİSAFİR GELİYOR.O YÜZDEN İŞLER
YAVAŞ YÜRÜYOR BU 1
2. BU FORUMDA ŞİKAYET-İSTEK BÖLÜMÜ SADECE FORUMLA İLİGİLİ ŞİKAYET VE İSTEKLERİNİZ
İÇİN AÇILMIŞTIR.KESİNLİKLE SERVERLE İLGİLİ DEĞİLDİR.
UMARIM ANLATABİLMİŞİMDİR... Very Happy

Her Türlü Şikayet,İstek,Öneri Bu Başlık Altında Toplanacak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-